Top
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا مدل  7 مرحله

AQUA

نمایندگی رسمی تصفیه آب آکوا

 

نصب رایگان

 

ارسال رایگان

 

شیر برداشت روی سینک رایگان

 

12 ماه ضمانت

 

لطفا جهت استعلام موجودی و قیمت تصفیه آب آکوا روی لینک زیر کلیک نمایید :

 

http://metrokala.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%DB%8C

 

لطفا جهت اطلاع از شرایط اقساط تصفیه آب آکوا روی لینک زیر کلیک نمایید :

 

http://metrokala.com/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%A7%D8%B7-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A7

 

 


قیمت: 6900000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای با برند معروف و معتبر آکوا AQUA با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در فرایند تصفیه آب با استفاده از ممبران RO یا اسمز معکوس می باشد. مراحل فیلتراسیون دستگاه 7 مرحله ای آکوا  عبارتند از 3 مرحله اول پیش فیلتراسیون جهت حذف ذرات معلق مانند : گرد و خاک و گل ، زنگ آهن ، کلر ، سموم شیمیایی و رنگهای صنعتی با جرم 1 تا 5 میکرون می باشند. مرحله چهارم این دستگاه فیلتر ممبران اسمز معکوس است که جهت سختی گیری و حدف املاح محلول در آب و انواع نمک های معدنی و آلی ، مواد بیولوژیکی مانند انواع ویروس و باکتری وقارچ و پسمانده ها صنعتی تا0/0001 میکرون و حدف فلزات سنگین مانند نیترات ، نیتریت ، جیوه و کلیه عوامل سرطان زا از آب می باشد. مرحله پنجم این دستگاه فیلتر پست کربن یا کربن نهایی است که جهت حدف طعم و بوی نامطبوع آب بر روی این دستگاه طراحی و نصب گردیده است ، این فیلتر متشکل از زغال اکتیو شده پوسته نارگیل می باشد . مرحله ششم این دستگاه فیلتر مینرال یا معدنی ساز است که جهت افزودن املاح مورد نیاز بدن انشان مثل کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم ، روی ، آهن و سدیم به اندازه مورد نیاز بدن انسان به آب می باشد. از فیلتر مرحله هفتم دستگاه تصفیه آب آکوا  با عنوان فیلنر قلیایی کننده یا ORP نیز یاد می شود . وظیفه فیلتر قلیایی ، افزایش عدد PH یا همان عدد اسیدیته آب است که هر چه این عدد بالاتر باشد درصد اسدیدته کمتر خواهد بود . این فیلتر به نحوی طراحی شده است که میزان په هاش آب را به حالت خنثی می رساند تا علاوه بر قلیایی کنندگی آب ، خواص مناسبی برای هضم غذا و کاهش روند پیر شدن سلول های بدن داشته باشد . فیلتر هشتم این دستگاه با عنوان فیلتر محافظ ممبران قبل از فیلتر ممبران یا همان فیلتر اسمعکوس قرار می گیرد ، تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر و سلامت فیلتر ممبران دارد ، همانطور که میدانید مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب که البته گرانترین فیلتر نیز هست ، فیلتر ممبران می باشد که در حقیقت وظیفه اصلی دستگاه در کاهش سختی یا همان TDS دارد ، فیلتر محافظ ممبران با جلوگیری از ورود ذرات ذغال فیلتر دوم و سوم به لایه های ممبران ، حفاظت کامل از این قطعه را به عهده دارد که در دستگاه تصفیه آب آکوا  بدرستی نصب و ارائه شده است.

دستگاه تصفیه آب آکوا اصلی شامل 7 فیلتر شاسی فلزی شیر برداشت روی سینک رایگان شیر تنظیم املاح پمپ و مخزن اسمز معکوس 4 گالن 16 لیتری و پک کامل میباشد که از طرف فروشگاه متروکالا تقدیم مشتریان محترم میگردد.

نظرات کاربران

نظر بدهید