Top
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا مدل  7 مرحله

AQUA

نمایندگی رسمی تصفیه آب آکوا

 

نصب رایگان

 

ارسال رایگان

 

شیر برداشت روی سینک رایگان

 

12 ماه ضمانت

 

لطفا جهت استعلام موجودی و قیمت تصفیه آب آکوا روی لینک زیر کلیک نمایید :

 

http://metrokala.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%DB%8C

 

لطفا جهت اطلاع از شرایط اقساط تصفیه آب آکوا روی لینک زیر کلیک نمایید :

 

http://metrokala.com/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D9%82%D8%B3%D8%A7%D8%B7-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A7

 

 


قیمت: 6900000 تومان

دستگاه تصفیه آب از حساسیت بالایی برخوردار است چراکه مستقیما با آب مصرفی در تماس است ، با این وجود برخی از مصرف کنندگان به قصد خرید  دستگاه تصفیه آب ارزان در سایت هایی مثل دیوار و شیپور دستگاه های ارزان و بی کیفیت که در محیط های کارگاهی با قطعات و فیلترهای بی کیفیت مونتاژ میشوند خریداری میکنند غافل از اینکه چه خطراتی برای سلامتی ایجاد میکنند!

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای با برند معروف و معتبر آکوا AQUA با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در فرایند تصفیه آب با استفاده از ممبران RO یا اسمز معکوس می باشد. مراحل فیلتراسیون دستگاه 7 مرحله ای آکوا  عبارتند از 3 مرحله اول پیش فیلتراسیون جهت حذف ذرات معلق مانند : گرد و خاک و گل ، زنگ آهن ، کلر ، سموم شیمیایی و رنگهای صنعتی با جرم 1 تا 5 میکرون می باشند. مرحله چهارم این دستگاه فیلتر ممبران اسمز معکوس است که جهت سختی گیری و حدف املاح محلول در آب و انواع نمک های معدنی و آلی ، مواد بیولوژیکی مانند انواع ویروس و باکتری وقارچ و پسمانده ها صنعتی تا0/0001 میکرون و حدف فلزات سنگین مانند نیترات ، نیتریت ، جیوه و کلیه عوامل سرطان زا از آب می باشد. مرحله پنجم این دستگاه فیلتر پست کربن یا کربن نهایی است که جهت حدف طعم و بوی نامطبوع آب بر روی این دستگاه طراحی و نصب گردیده است ، این فیلتر متشکل از زغال اکتیو شده پوسته نارگیل می باشد . مرحله ششم این دستگاه فیلتر مینرال یا معدنی ساز است که جهت افزودن املاح مورد نیاز بدن انشان مثل کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم ، روی ، آهن و سدیم به اندازه مورد نیاز بدن انسان به آب می باشد. از فیلتر مرحله هفتم دستگاه تصفیه آب آکوا  با عنوان فیلنر قلیایی کننده یا ORP نیز یاد می شود . وظیفه فیلتر قلیایی ، افزایش عدد PH یا همان عدد اسیدیته آب است که هر چه این عدد بالاتر باشد درصد اسدیدته کمتر خواهد بود . این فیلتر به نحوی طراحی شده است که میزان په هاش آب را به حالت خنثی می رساند تا علاوه بر قلیایی کنندگی آب ، خواص مناسبی برای هضم غذا و کاهش روند پیر شدن سلول های بدن داشته باشد . فیلتر هشتم این دستگاه با عنوان فیلتر محافظ ممبران قبل از فیلتر ممبران یا همان فیلتر اسمعکوس قرار می گیرد ، تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر و سلامت فیلتر ممبران دارد ، همانطور که میدانید مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب که البته گرانترین فیلتر نیز هست ، فیلتر ممبران می باشد که در حقیقت وظیفه اصلی دستگاه در کاهش سختی یا همان TDS دارد ، فیلتر محافظ ممبران با جلوگیری از ورود ذرات ذغال فیلتر دوم و سوم به لایه های ممبران ، حفاظت کامل از این قطعه را به عهده دارد که در دستگاه تصفیه آب آکوا  بدرستی نصب و ارائه شده است.

دستگاه تصفیه آب آکوا اصلی شامل 7 فیلتر شاسی فلزی شیر برداشت روی سینک رایگان شیر تنظیم املاح پمپ و مخزن اسمز معکوس 4 گالن 16 لیتری و پک کامل میباشد که از طرف فروشگاه متروکالا تقدیم مشتریان محترم میگردد.

نظرات کاربران

نظرات کاربران 02/04/12 18:40
حدود 6 ماه میشه استفاده میکنم تا حالا مشکلی نداشته به نظر اصلی میاد کیفیت خوبی داره نسبت به دستگاه های دیگه که تو بازار دیده بودم یکسال هم گارانتی داره خیال ادم راحت تره

نظر بدهید