Top

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی :

Image result for ‫راهنمای خرید ماشین ظرفشویی‬‎

در این مقاله تحت عنوان راهنمای خرید ماشین ظرفشویی اطلاعات مفیدی کسب میکنید که اگر قصد خرید ماشین ظرفشویی داشته باشید بسیار مفید خواهد بود.

ماشین ظرفشویی توکار :

این مدل برای کسانی مفید است که مایل به طراحی آشپزخانه بسیار مدرن هستند مدل توکار از لحاظ کارکرد فرقی با بقیه مدلهای ماشین ظرفشویی ندارد و تنها در شکل ظاهری که زیر صفحه کابینت نصب میشود متفاوت است.

 ماشین ظرفشویی رومیزی :

 

ماشین ظرفشویی رومیزی مناسب خانواده های کم جمعیت هستند که روی کابینت قرار میگیرد و قابل جابه جایی است و نسبت به بقیه مدلها ظرفیت پایینتری دارند ( ماشین ظرفشویی 6 نفره و 8 نفره ).

ماشین ظرفشویی ایستاده :

Image result for ‫ظرفشویی‬‎

این مدل بیشترین طرفدار را در بین خریداران دارد که در مدلهای 12 نفره و 14 نفره تولید میشوند همچنین اکثر مدلها حالت نصف ظرفیت را دارند که برای شستشوی ظروف کمتر کارایی دارد.

تکنولوژی بخارشوی چیست ؟

Related image

برخی از مدلهای گرانتر ماشین ظرفشویی از سیستم بخارشوی در شستشوی ظروف استفاده میکنند اما باید دقت داشته باشید که این مدلها الزاما در تمام برنامه های شستشو از بخارشوی استفاده نمیکنند پس باید دقت داشته باشید کدام برنامه را انتخاب میکنید.

برند ماشین ظرفشویی مهم است ؟

برندهای بسیاری از جمله بوش دوو شارپ ال جی سامسونگ پاکشوما و ... ماشین ظرفشویی با کیفیتها و قیمتهای مختلف تولید میکنند

مهم ترین نکته این است که کشور مونتاژ کننده کدام کشور است مثلا ماشین ظرفشویی ال جی که در کشور کره مونتاژ میشود کیفیت بالاتری نسبت به مدلهای مونتاژ چین یا مونتاژ داخل دارد.

فروشگاه اینترنتی متروکالا با معرفی کشور مونتاژ کننده و قرار دادن لینک محصول در سایت اصلی کشور سازنده اطمینان در خرید را برای مشتریان محترم خود فراهم کرده است.

جهت نصب سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی به نمایندگی رسمی مراجعه فرمایید.

با احترام - فروشگاه اینترنتی متروکالا