Top

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

 • 1

 • راهنمای خرید ماشین لباسشویی

  راهنمای خرید ماشین لباسشویی :Image result for ‫راهنمای-خرید-لباسشویی‬‎

  یکی از ضروری ترین نیازهای یک خانواده ماشین لباسشویی مناسب است. انتخاب یک ماشین لباسشویی مناسب بسیار ضروری است. سوال بسیاری از مصرف کنندگان این است که "لباسشویی چی بخرم؟"

  بنابراین شروع میکنند به مقایسه برندهای لباسشویی مثل بوش بکو دوو ال جی سامسونگ شارپ پاکشوما و... میکنند( با فرض اصلی بودن)

  ماشین لباسشویی درب از جلو ( اتوماتیک ) :

  پرطرفدارترین نوع لباسشویی همین مدل است که به صورت اتوماتیک با برنامه های مختلفی که کاربر انتخاب میکند عمل آبکشی شستشو و خشک کردن را به صورت اتوماتیک انجام میدهد .

  این نوع از لباسشویی ها با ظرفیتهای 5 کیلویی تا 15 کیلویی تولید میشوند که با توجه به نیاز خانوار مورد استفاده قرار میگیرند.

  بیشترین خرید مصرف کنندگان ظرفیتهای 7 و 8 کیلویی میباشد.

  ماشین لباسشویی گیربکسی چیست؟

  اخیرا در بازار مشتریان زیادی به دنبال لباسشویی گیربکسی هستند.

  در حقیقت این نوع لباسشویی ها به دلیل اینکه بدون تسمه هستند و از موتورهای دایرکت درایو استفاده میکنند بدون لرزش و بدون صدا هستند و در عین حال طول عمر موتور آنها بیشتر نیز است و همچنین از تکنولوژی اینورتر استفاده میکنند تا کم مصرف تر نیز باشند.

  در هنگام خرید ماشین لباسشویی به اصطلاح گیربکسی متاسفانه برخی از خریداران با توجه به قیمت ماشین لباسشویی به اشتباه محصولاتی را خرید میکنند که گیربکسی نبوده و به عنوان گیربکسی به فروش میرسند .

  لذا توضیحات ذکر شده در راهنمای خرید لباسشویی در مورد لباسشویی های اصل میباشد.

  در شکل زیر به زیبایی ماشین لباسشویی بدون تسمه و تسمه دار به تصویر کشیده شده است:Image result for ‫راهنمای-خرید-لباسشویی‬‎

  تکنولوژی بخارشوی در ماشین لباسشویی بخارشوی:

  https://akropars.com/wp-content/uploads/2017/12/steaming.png

  اخیرا در برخی از  ماشینهای لباسشویی جدید از تکنولوژِی بخارشوی نیز استفاده میشود که قیمت نسبتا بالایی دارند البته باید توجه داشت در تمام برنامه های شستشو بخارشوی وارد مدار نمیشود.

  جهت تکمیل مطالب راهنمای خرید ماشین لباسشویی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:

   

   


  ادامه مطلب