Top
سینما خانگی 1000 وات ال جی مدل LHD655

سینما خانگی 1000 وات ال جی مدل LHD655

فروشگاه اینترنتی متروکالا نمایندگی فروش ال جی کره

  • توان صوتی 1000 وات
  • سیستم صوتی 5.1 کاناله
  • برخورداری از قابلیت Karaoke
  • امکان اتصال از طریق Bluetooth
  • مجهز به دستگاه پخش کننده ی DVD
  • قابلیت اشتراک گذاری بی سیم DLNA
  • بهره گیری از فناوری صوتی Dolby Digital

 

ارسال رایگان

 

18 ماه ضمانت

 

کاملا وارداتی

 

لینک محصول در سایت اصلی ال جی کره

 https://www.lg.com/africa/home-theatre-systems/lg-LHD655-FB

تذکر : محصولاتی که با این مدل و قیمت های فریبنده با عنوان بانه ای و فروشگاهی به فروش میرسند از روی محصول اصلی کپی شده اند و

فاقد اصالت هستند .

 

شرایط اقساط سینما خانگی ال جی : لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 

خرید اقساط کالا بدون ضامن و سپرده

 

قیمت سینما خانگی ال جی ممکن است با تغییرات قیمت دلار تغییر کند


قیمت: 7250000 تومان

مشخصات کلی سینما خانگی 1000 وات ال جی مدل  LHD655

سینما خانگی ها تولید شده اند تا تنها ایراد تلویزیون های خوش تراش و نازک را رفع نمایند و شما در کنار تصاویر خیره کننده، صدایی روشن و شفاف را در تمامی جهات بشنوید. سینما خانگی LHD655 از دسته تولیدات کمپانی ال جی است که صدایی مطلوب و همه جانبه را در محیط پخش خواهد کرد و کیفیتی مطلوب را با توان صوتی منفجر کننده تولید خواهد کرد. قابلیت هایی در این مدل استفاده شده اند که صدایی فراگیر و روان را در تمامی بخش های سالن به شما رارائه خواهند داد. سینما خانگی ال جی LHD655 دارای 4 اسپیکر ایستاده، یک اسپیکر مرکزی، یک ساب ووفر و یک سیستم پخش کننده ی DVD است. شما می توانید 4 اسپیکر را به صورت دلخواه و به نحوی که بهترین بهره وری صوتی را داشته باشند، در فضای سالنتان قرار دهید تا در تمامی بخش ها و تمامی نقاط صدایی مطلوب و راضی کننده را بشنوید. فناوری صوتی Dolby Digital در این تلویزیون صدا را تجزیه و تحلیل خواهد کرد و پس از ایجاد تمامی بخش های صدا، آن را به 6 کانال صوتی موجود تحویل خواهد داد تا صدایی همه جانبه را ایجاد کند. اتصال از طریق Bluetooth در این سیستم مورد استفاده قرار گرفته است تا راحت تر گزینه های صوتی مورد نظرتان را به سینما خانگی 1000 وات LHD655 ال جی انتقال دهید. قابلیت Karaoke در این مدل از سینمای خانگی ال جی مورد استفاده قرار گرفته است تا بتوانید به صورت حرفه ای خوانندگی کنید و توانایی های خود را به عنوان یک خواننده ی حرفه ای به چالش بکشید؛ این قابلیت ایراداتتان را خواهد گفت و برای خواندن شما سطح تعیین خواهد کرد. اتصالات و فناوری های دیگری نیز بر روی این مدل موجودند تا صدایی عالی را به گوشتان برسانند و امکان اتصال دستگاه های مختلف را برایتان فراهم کنند.

صدایی قدرتمند و غنی

سینما خانگی ال جی LHD655 سیستم صوتی قدرتمندی است که صدا را با توان 1000 وات در محیط پخش خواهد کرد و این صدای قدرتمند را با فناوری هایی تقویت کرده است تا صدایی رضایت بخش را از این مدل بشنوید. این سینما خانگی ال جی دارای سیستم صوتی 5.1 کاناله است به این معنا که یک ساب ووفر و 5 اسپیکر مسئولیت تولید و پخش صدا را بر عهده دارند. صدای تولید شده توسط ساب ووفر برابر 167 وات می باشد و این ساب ووفر از نوع پسیو می باشد تا کیفیت بالا و قدرت مطلوب را ارائه دهد. اسپیکر مرکزی نیز صدا را با توان 167 وات تولید می کند که این به معنای اسپیکری قدرتمند است که تلاش می کند تا مسئولیتش را به بهترین نحو به انجام رساند. سایر اسپیکر های ایستاده در سینما خانگی LHD655 ال جی نیز صدا را با هیمن توان تولید خواهند کرد. فناوری صوتی Dolby Digital مسئولیت تولید صدا و توزیع آن را در میان کانال های صوتی برعهده دارد، که این مسئولیت را به بهترین نحو انجام خواهد داد. صدا پس از تولید به صورت کامل و غنی در میان کانال های صوتی توزیع خواهد شد و به صورت فراگیر در محیط پخش خواهد شد تا شما را در میان صداها قرار دهد و حسی طبیعی از صدا را به شما ارائه خواهد داد و بخشی از واقعیت صحنه ها را نمایان خواهد ساخت. پشتیبانی این سیستم صوتی ال جی از فرمت های متنوع سبب می شود تنوع بالایی در شنیدن صداهای متفاوت را تجربه نمایید و برای پخش هیچ صدایی با مشکل مواجه نخواهید شد.

توان صوتی سینما خانگی ال جی LHD655

قابلیت های اشتراک گذاری در سینما خانگی ال جی LHD655

اتصالات سینما خانگی LHD655 ال جی

اتصالاتی که بر روی سینما خانگی ال جی LHD655 قرار گرفته اند، این امکان را برایتان فراهم خواهند کرد تا تنوع بیشتری در شنیدن صداها داشته باشید. برای اتصال این سینما خانگی ال جی به تلویزیون می توانید از درگاه HDMI استفاده نمایید؛ البته پورت Optical نیز موجود است که کیفیت انتقال صدای بالاتری را ارائه می دهد و برترین درگاه های ارتباطی موجود می باشد. اگر تلویزیونتان از این پورت ها بی بهره است می توانید از درگاه ارتباطی کامپوزیت استفاده نمایید. از برتری های کابل HDMI انتقال صوت و تصویر به صورت همزمان است و کیفیت بالایی که در اتصال موجود است سبب می شود صوت و تصویر در هنگام انتقال با هیچ مشکل و یا افت کیفیتی مواجه نشوند. اتصالات در سینما خانگی LHD655 ال جی تنها به ارتباطات سیمی ختم نمی شوند، بلکه امکان اتصال بی سیم نیز وجود دارد تا تنوع بالاتری را از فایل های صوتی و تصویری داشته باشید. امکان اتصال از طریق بلوتوث در این سینما خانگی ال جی وجود دارد و افراد می توانند فایل صوتی مورد علاقه یشان را با این مدل به اشتراک بگذارند و صدایی با توان بالا و کیفیت مطلوب را بشنوید. قابلیت اشتراک گذاری DLNA نیز در سینما خانگی ال جی 1000 وات LHD655 مورد استفاده قرار گرفته است که اشتراک گذاری بی سیم را با کیفیت مطلوب و سرعت بالا فراهم خواهد کرد.

قابلیت کارائوکه

سیستم صوتی سینما خانگی LHD655

از طریق سینما خانگی ال جی LHD655 می توانید خوانندگی کنید آن هم به سبک حرفه ای! فناوری کارائوکه این امکان را فراهم می کند تا مانند حرفه ای ها خوانندگی کنید و اطرافیان از خوانندگی شما لذت خواهند برد. برای این کار کافیست موسیقی مورد علاقه یتان را بر روی دستگاه پخش کننده ی DVD قرار دهید و میکروفون موجود را از طریق پورت مربوطه به دستگاه متصل کنید. پس از آن شروع به خواندن نمایید تا دورهمی های شادی داشته باشید و بتوانید روز به روز به تواناییتان در این بخش اضافه نمایید. این سیستم صوتی صدایتان را تقویت خواهند کرد و به صورت مطلوب به گوش حضار خواهد رساند. با این تفاسیر و قابلیت های متنوع می توان به این نتیجه رسید که خرید سینما خانگی ال جی LHD655 رضایت بخش خواهد بود. با توجه به قابلیت های مثبت و متنوعی که در این مدل مورد استفاده قرار گرفته اند این نتیجه حاصل می شود که قیمت سینما خانگی ال جی LHD655 بسیار مناسب است.

سایت منبع :LG.COM

نظرات کاربران

نظر بدهید