Top
پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل perla 28000

پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل perla 28000

فروشگاه اینترنتی متروکالا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش بوتان

 

 • محفظه احتراق بسته
 • پاسخگو تا 250 متر مربع (با توجه به شرایط محیطی)
 • آب گرم فوری، دائم و فراوان
 • دارای راندمان بالا، 92.8 %
 • تصب رایگان
 • ۲۴ ماه ضمانت بوتان از تاریخ راه اندازی

لطفا جهت استعلام موجودی و قیمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل perla28000 روی لینک زیر کلیک نمایید :

 

http://metrokala.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF%DB%8C


قیمت: 15400000 تومان

بررسی و راهنمایی خرید پکیج شوفاژ دیواری 28000 مدل پرلا پرو RSI بوتان

پکیج پرلا پرو 28 بوتان با توان حرارتی 28000 یکی از محصولات شرکت بوتان است که اکثر قطعات به کار رفته در این محصول تولید ایتالیا و یا با جنس با کیفیت ایرانی هستند که توسط کارشناسان این شرکت ساخته شده و با تعبیه دو مبدل و سیستم عیب یاب الکترونیکی توانسته است کارامدتر باشد و به قابلیت های پکیج پرلا پرو 28 بوتان اضافه شود و آن را نسبت به تک مبدل که هر دو آب گرم مصرفی و گرمایشی با یک مبدل دوگانه گرم و به سیستم لوله کشی انتقال پیدا می کرد مجهزتر و در نتیجه کیفیت آب مصرفی را که به دلیل عدم برخورد مستقیم با شعله گرم می شود را مطلوب نگه دارد همچنین پکیج پرلا پرو 28 بوتان مانع از ته نشست رسوب املاح موجود در آب به واسطه گرمای مستقیم شعله می شود. پکیج بوتان مدل پرلا پرو 24 به لحاظ داشتن فن به دو دسته فن دار و بدون فن تقسیم می شوند که در این مدل به دلیل اینکه از RSI در نام گذاری آن استفاده شده نشان دهنده فن دار بودن آن می باشد. لازم به ذکر است پکیج پرلا پرو بوتان با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت نصب ساختمان و نوع کاربرد و مصرف، برای واحدهای تا 250 مترمربع استفاده می شود و برای فضاهای کمتر و یا بالاتر یشتر باید از مدل های دیگر پکیج های بوتان استفاده کرد.


مشخصات پکیج دیواری بوتان 28000 پرلا پرو RSI

پکیج پرلا پرو 28 بوتان RSI با راندمان حرارتی بیش از 92 درصدی بر اساس نظرات کارشناسان سازنده و تست های پاس شده در آزمایشگاهای پیشرفته شرکت بوتان برای استفاده در واحدهای تا متراژ 250 متر مربع، مناسب می باشند. پکیج پرلا پرو 28 بوتان دارای محفظه احتراق بسته هستند که با سیستم احتراق آهسته و حضور شیرهای تنظیم گاز و سیستم هواگیری خودکار نسبت به احتراق کنترل شده اقدام می کند که پس از احتراق محصولات حاصل شده به واسطه فن تعبیه شده در نزدیکی محفظه به درون لوله داخلی فن هدایت شده و از آنجا به فضای بیرون فرستاده می شوند. لازم به گفتن است که هوای مورد نیاز برای روشن شدن شعله پکیج دیواری پرلا پرو 28 و آتش گرفتن گاز از طریق لوله بیرونی دودکش به درون محفظه فرا خوانده می شود فن تعبیه شده در پکیج پرلا پرو 28 بوتان برای رساندن هوای لازم از فضای آزاد به دستگاه، جهت احتراق و تخلیه گازهای ناشی از دودکشی که دارای دو لوله هم راستای با مرکزیت لوله داخلی با قطر6 سانتی متر و لوله بیرونی با قطر 10 سانتی متر نسبت به تخلیه محصولات ناشی از احتراق بپردازند.

پکیج پرلا پرو 28 بوتان از نوع دومبدل هستند این دو مبدل حرارتی ایتالیایی کمترین میزان رسوب گیری را دارند و باعث تأمین آبگرم مصرفی و گرمایش لازم در این محصولات می شوند. پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل های خودکار پیشگیرانه با هد 5 متر و همچنین حداکثر دمای آبگرم مصرفی بهداشتی پ کیج پرلا پرو 28 بوتان RSI برابر 60 درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آب گرم گرمایشی 90 درجه می باشد .همچنین ظرفیت حرارتی ورودی پکیج پرلا پرو 28 بوتان RSI برابر با 26.250 کیلو کالری بر ساعت و خروجی آن 24.350 کیلوکالری بر ساعت می باشد. ابعاد پکیج پرلا پرو به عمق 345 ، عرض 400 و به ارتفاع 740 میلیمتر و نیز دارای وزن 32 کیلوگرم می باشد. با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا 250 مترمربع است. همانطور که گفته شد پکیج پرلا پرو 28 بوتان مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیک است و ایرادهای به وجود آمده در مکانیزم و ساختار پکیج را در صورت بروز اشکال در سیستم به صورت کدهای در صفحه دیجیتال تعبیه شده در پایین دستگاه نمایان و موید اخلال در عملکرد یک جز است که مصرف کننده با رویت این کد می تواند نسبت به رفع ایراد اقدام نماید. همچنین در پکیج پرلا پرو 28 بوتان سیستم ضد یخ در نظر گرفته شده است تا در صورت نصب در فضای بیرون، دچار یخ زدگی و ایراد نشود و بدین ترتیب دایره مناطق استفاده کننده از این پکیج روز به روز گسترده تر و شامل مناطق سردسیر نظیر مناطق کوهستانی نیز باشد و همچنین از دور اندیشی های غیر قابل اغماض برای تولید کنندگان پکیج پرلا پرو 28 بوتان می توان به بهره گیری از سیستم ماژولار مدرن جهت صرفه جویی در مصرف انرژی اشاره کرد. در شکل زیر به گزینه های در دسترس مصرف کننده که منجر به تغییر قابلیت هایی سیستم می گردد با رسم شکل اقدام شده است که با مراجعه به شکل متوجه خواهید شد که نحوه عملکرد محصول چگونه است.

 صفحه کنترل پرلا Perla 24i

- نمایشگر فشار

2- نمایشگر دیجیتال

3- دسته انتخاب وضعیت و تنظیم دمای مدار گرمایش

3-1- وضعیت تابستانی

3-2- وضعیت قطع موقت / راه اندازی مجدد

3-3- وضعیت زمستانی و تنظیم دمای مدار گرمایش

4- دسته تنظیم دمای آب گرم مصرفی

5- نمایشگر وضعیت عملکرد شوفاژ

 • علائم نمایشگر دیجیتال پرلا پرو Perla Pro 28RSi:

نمایشگر پرلا Perla 24i

1- نمایشگر دمای آب مدار گرمایش / دمای آب گرم مصرفی و کدهای عیب‌یابی

2- نشانگر نقص فنی

3- وجود شعله یا عدم وجود شعله همراه کد E01

4- فعال بودن سیستم ضد یخ زدگی

5- فعال بودن سیستم آب گرم مصرفی

6- اتصال حسگر دمای محیط بیرونی

7- فعال بودن سیستم گرمایش

8- کمبود آب داخل دستگاه

ویژگی های شوفاژ دیواری بوتان 28000 پرلا پرو RSI

 • سیستم عیب یاب الکترونیکی با صفحه دیجیتالی
 • سیستم ضد یخ زدگی و گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه
 • ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش
 • سیستم تنظیم خودکار جریان گاز، هواگیری خودکار
 • سیستم آیونایز حفاظت از شعله در مواقع اضطراری
 • ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش
 • تامین آب گرم مصرفی با کمترین زمان انتظار
 • مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار
 • سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
 • کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه
 • سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
 • نمایشگر دیجیتال دما و کدهای عیب یابی
 • با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی

نظرات کاربران

نظر بدهید